Het Spoorhuis is een Bed & Breakfast in Uithoorn, gelegen aan de rivier de Amstel en 15 km verwijderd van Amsterdam. Het is gevestigd in een prachtig monumentaal Stationsgebouw uit 1912 waarin nog de originele architectuur en kenmerkende elementen bewaard zijn gebleven. In het gebouw is tevens een restaurant gevestigd waar u uw verblijf kunt aanvullen met een heerlijke lunch of diner.
Het Spoorhuis beschikt over 5 luxe 2-persoons kamers met ieder een eigen badkamer met toilet en regendouche en gratis toiletartikelen. De kamer ‘Centraal Station’ beschikt tevens over een vrijstaand bad. Iedere kamer heeft een bureau, TV met internet connectie, individuele gratis Wifi, gratis koffie (Nepresso apparaat) en thee en een minibar. Iedere kamer heeft een eigen signatuur, waarbij er 2 kamers eveneens een authentieke gashaard hebben en Station Zuid ook nog een balkon. Bekijk de verdere beschrijving van de kamers bij de kamer van uw keuze. Alle prijzen zijn inclusief ontbijt en toeristenbelasting
Met deze prachtige Rijnlandse vaarroute vaar je o.a. over de Oude Rijn en Nieuwkoopse Plassen en langs kenmerkende plekken en gebouwen die iets vertellen over het werk van het hoogheemraadschap Rijnland.
Sloepenroute langs 2 dobberhuisjes
Deze prachtige Rijnlandse vaarroute Ringvaart-Haarlemmermeer neemt je mee langs een aantal kenmerkende plekken die iets vertellen over het werk van het waterschap.
Deze prachtige Rijnlandse vaarroute neemt je mee over de Gouwe Oude Rijn en je vaart langs kenmerkende plekken en gebouwen die iets vertellen over het werk van het hoogheemraadschap Rijnland.
Deze prachtige Rijnlandse vaarroute neemt je mee over de wateren van de Leidse regio en je vaart langs kenmerkende plekken en gebouwen die iets vertellen over het werk van het hoogheemraadschap Rijnland.
Deze prachtige Rijnlandse vaarroute Leidsevaart-Ringvaart neemt je mee langs een aantal kenmerkende plekken die iets vertellen over het werk van het waterschap.